MIX videotape sahtlisse kogutud mälestustest

Meil saab 10. veebruaril Austraalias 5 kuud täis. Võib mugavalt öelda, et selline kohaliku tunne on, enam ei ole tunnet, et oleme puhkusereisil. Endiselt on ookeanivesi nagu paradiisisaartel, liiv rannas lumivalge, päike särab taevas ja ilmad on 30 soojakraadised, palmid kaunistavad tee ääri, mõnus magus lõhn käib kaasas. Aga see on muutunud uueks normaalseks.

Me mõlemad oleme seiklejahingega siin oma kaaslasega ning vabadel hetkedel proovime ikka midagi huvitavat ette võtta. Päris palju oleme juba näinud, paljudes kohtades ära käinud, pilte ja videosid on ikka parajalt kogunenud ja ütleme nii, et päris suurt osa ei jõuagi siia blogisse üles panna, vastasel juhul see muutuks siin meie põhitööks : ) Lugusid ja elamusi on palju, aga enamus nendest jääb meie mälestusse ja siia blogisse ei jõuagi. Aga detsembrist, Jõuludest ja mõnest üritusest veel on meil kogunenud mõned pildid, mida tahaks jagada. Seepärast panimegi kokku sellise meeleoluvideo.

Leidisme üles ka alguses kadunuks loetud Rottnest Islandi videod, kus me käisime minu sünnipäeva puhul, detsembri alguses. Vahepeal olid ka Jõulud ja aastavahetus, mis meil olid seekord päris kummalised, sest arusaadavatel põhjustel jõulutunnet ei olnud. Isegi seapraad, kartulipuder, sinep ja hapukurk ei tekitanud seda õiget tunnet, ainult täiskõhutunde tegi, seegi hea.

Üks põnev vahepala nädalavahetusel oli kajakituur Canning Riveril, kus saime 3 tundi jõe ekskursiooni. Külastasime ka ühte põnevat rahvusparki, kus asus Pinnacles Desert – erosiooni tõttu tekkinud kivine kõrb. Rahvusparke on siin muidugi palju, mida külastada. Muidu aga tiirutame siin ringi päris palju, katus peal ja katus maas, kõik oleneb kui kuum päike on ja distantsid sõltuvad samuti tujust. Ei pea eriti kaugele sõitma, et erinevaid randasid avastada, ka massiivseid veehoidlaid ja tamme on põnev vaadata, siin lähedal on ka põnev piirkond nimega Swan Valley, kuhu on koondunud igasugused istandused, kus saab käia erinevate maiuste tastingul (ehk maitsmisel): veinimõisad, õlle pruulikojad, šokolaaditehased, juust, jäätis, mesi, kohvi jne. Hea, kui midagi saab tasuta, meest, šokolaadist, veinist kõhu täis, ja vastu võetakse sind alati sära silmis ja naerul suud peas.

0 replies

Jäta oma kommentaar siia

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga